Samostatný Účtovník/Účtovníčka
Mám záujem o túto pozíciu
  • Región :
    Bratislavský kraj
  • Město :
    Bratislava
  • Typ úväzku :
    plný
  • Plat :
    1 200-1 400 EUR/mes
  • Vhodné pre absolventov :
    nie

Kontaktujte Recruitera

Katarína Handžáková

+421 918 833 156 katarina.handzakova@manuvia.com
Pozícia je obsadzovaná pre významnú komunikačnú agentúru s 20 ročnými skúsenosťami.

Popis pozície

Tvojou náplňou práce bude:
  • komplexné vedenie podvojného účtovníctva (účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,bankových výpisov, pokladničných dokladov,interných dokladov)
  • fakturácia
  • vedenie pokladne
  • spracovanie daňových priznaní ( DPH,daň z príjmov,daň z motorových vozidiel,daň z nehnuteľností)
  • spracovanie mzdovej a personálnej agendy
  • komunikácia s úradmi ( Daňový úrad ,Sociálna poisťovňa,zdravotné poisťovne)
  • sledovanie legislatívy súvisiacej s prácou

Požiadavky

  • prax min.3 roky v obore - precíznosť a vytrvalosť

Ponúkame

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • stravovanie priamo v areáli v hodnote iba 40 centov
  • možnosť začat pracovnú dobu denne až o 9:00
  • zľava do fitness centra
Odpoveď na pozíciu

Nenašli ste vhodnú pracovnú ponuku?
Pošlite nám Vaše CV a my sa Vám ozveme.